بهینه سازی وب سایت(SEO)

مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان با دارا بودن متخصصان بهینه سازی سایت و همکاری با شرکت های معتبر رزومه خوبی برای ارائه این خدمات دارد. موقعیت بالای یک وب سایت در صفحه اول باعث بهتر دیده شدن آن وب سایت توسط کاربران در گوگل می گردد. مطمئنا وب سایت هایی که در صفحه اول قرارگرفته اند شانس بسیار بالایی خواهند داشت. وب سایت هایی که در صفحات دوم و سوم هستند گاهی اوقات دیده می شوند و وب سایت های قرار گرفته در صفحه چهارم به پایین احتمال دیده شدنشان بسیار کمتر می باشد. طبق آمار و ارقام ، 80% از کسانی که وارد وب سایت شما خواهند شد از طریق نتایج جوستجو در صفحات اول و 20% از دیگر صفحات می باشند. مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان با دارا بودن تیمی مجرب در این ضمینه قادر است وب سایت شما را به صورت استاندارد و طبیعی در صفحه اول گوگل قرار دهد با توجه به اینکه بحث سئو و امتیاز بندی وب سایت ها امروزه بسیار حساس و طبق الگوریتم های خاصی از سمت گوگل اعمال می شود اجرای تخصصی پروژه سئو از مهمترین نکات برای قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل خواهد بود. از مزایای سئو: • هنگامی که سایت شما در صفحه اول باشد ، شما هزاران کلیک خواهید داشت و شما مجبور نخواهید بود هزینه ای برای تبلیغات کلیکی گوگل که باعث بالا آمدن سایت شما در صفحه اول گوگل باشد پرداخت کنید. • از طریق تبادل لینک هایی که ما انجام می دهیم، علاوه بر افزایش رتبه سایت شما در سایت گوگل و بالا آمدن موقعیت وب سایت در صفحات اول گوگل ، این شانس را نیز دارید که حجم زیادتری از کلیک ها را به خود اختصاص دهید. • با بهینه سازی سایت خود رتبه سایت شما در سایت آلکسا نیز بالا خواهد آمد. درحقیقت ، هدف شما باید بالا آمدن وب سایت در میان سه رتبه برتر باشد مکانی که هزاران کلیک را در روز خواهید داشت. در مورد زمان اجرای پروژه با توجه به دخیل بودن عوامل گوناگون نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد ولی به صورت تقریبی می توان گفت پروژه سئو از 1 هفته الی 1 ماه به طول خواهد انجامید. مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان به فکر «آینده» موفقیت‌آمیز کار شماست.

خرید بک لینک

خرید بک لینک

بک لینک چیست ؟ بک لینک Backlink یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگر است و هرچه لینک بیشتری به سایت شما ارسال شود سایت محبوب تری خواهید داشت.بک لینک ها بر مواردسئو و دیده شدن وب سایت تاثیرگذار هستند. به طور کلی بک لینک هایی که توسط نویسنده یا مدیر وب سایت به یک عبارت مرتبط با سایت شما داده شود را بک لینک خوب می نامند . اما همین بک لینک خوب نیز شرط هایی دارد به عنوان مثال بکلینک ها نباید از سایت های اسپم به شما لینک داده شوند یا اینکه نباید سایت هایی که تعداد لینک های خروجی آنها بسیار زیاد است در زمره سایت های لینک دهنده به شما باشند و در نهایت نیز بهتر است سایتی که به شما بک لینک می دهد از لحاظ موضوعی با سایت شما مرتبط باشد. مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان کنار شماست تا در سطح فضوا اینترنتی و فضای مجازی*درست* دیده شوید.

بیشتر

خرید سوشیال سیگنال(SOCIAL SIGNAL)

خرید سوشیال سیگنال(SOCIAL SIGNAL)

امروزه فضای مجازی و صفحات اجتماعی جزء جدایی ناپذیر از حیات انسان است.تقریبا می توان گفت تمامی وجوه زندگی بشر تا حدودی تحت تاثیر این تکنولوژی قرار گرفته است. باید بدانیم که دانستن روش های فعالیت در صفحات اجتماعی به خصوص در صفحاتی که به معرفی کالا ,محصول یا خدماتی اختصاص دارند تا میزان زیادی به معرفی و شناخته شدن برند شما کمک می کند. مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان با روش هایی درست محبوبیت شما را در صفحات اجتماعی همچون اینستاگرام و... در حوزه فعالیت شغلی تان به حد چشمگیری افزایش می دهد.

بیشتر

مدیریت محتوا

مدیریت محتوا

مدیریت محتوا شامل محتوای تصویری و متنی ویژه به صورت اختصاصی برای وب سایت شماست. این محتوا به صورت اختصاصی تولید شده و با دریافت مشاوره از جانب کارفرما انجام می شود. تولید محتوای نو و جدید در میزان بازدید صفحه و رتبه سایت در گوگل تاثیر بسزایی دارد.

بیشتر

خرید ترافیک وب سایت

خرید ترافیک وب سایت

افزایش بازدید و ترافیک سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت کلیک اول می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه گوگل سایت خود شوید.افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم و به خوبی در سطح فضای اینترنتی و مجازی معرفی شویم. مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد.

بیشتر