مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان

ما «مانا» هستیم. مانا مخفف اسم شرکت و گروه ماست: مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان ما در این مجموعه کارهای مختلفی را در زمینه تقویت رسانه های مجازی مانند برنامه نویسی وب سایت و سایر صفحات و شبکه های اجتماعی دنبال می کنیم. هدف، افزایش میزان فروش محصولات و خدمات شماست. در این میان برندگان کسانی هستند که در عصر ارتباطات تاثیر و قدرت انکارنشدنی فضای مجازی را می شناسند و از آن به عنوان ابزاری جهت معرفی خدمات و محصولات خود بهره می برند. با ما همراه باشید...

مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان

خدمات برنامه نویسی

ما تیم مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان، از نخستین روز تا کنون تلاش و دانش خود را به کار گرفتیم که با ضمانت خدمات برنامه نویسی در پروژه های نرم افزاری و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از تجهیزات و علم روز دنیا و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه، حامیان قوی تری برای رسانه های مجازی کاربران باشیم. همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهاي مشتريان و ارائه خدمات برنامه نویسی بهینه مبتنی بر پیشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنیا به سراسرکشور می باشد.
تحلیل، طراحی، تولید، استقرار و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری بخش عمومی و دولتی؛ وزارتخانه ها؛ سازمانها و شرکتهای وابسته به دولت و همچنین ارایه خدمات نرم افزاری اینترنتی و طراحی صفحات وب و خدمات برنامه نویسی و انجام پروژه های فناوری اطلاعات از اهداف اصلی و ماموریت رسمی این مجموعه می باشد.
مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان می داند که در دنیا 60 درصد پروژه های فناوری اطلاعات با شکست رو به رو می شود اگر بر دانش فناوری اطلاعات مسلط نباشد. لذا مطالعات مهندسین و پرسنل ما همواره بر روی دلایل شکست و موفقیعت نرم افزارهای گوناگون؛ پروژه های فناوری اطلاعات و کسب و کارهای الکترونیک ادامه دارد. نیاز بازار، رفتار کاربران و تغییر نسل ها فاکتورهای مهمی است که مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان روی آن تمرکز دارد.

مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان

مدیریت صفحات اجتماعی

امروزه کمتر کسی می تواند منکر تاثیر چشم گیر فضای مجازی و اینترنت در زندگی همنشین با عصر ارتباطات شود. آنچه که هما ما در طول روز از زندگی لمس میکنیم، این است که تمام مسائل به نحوی با شبکه های مجازی گره خورده است. حوزه بازیابی و خرید و فروش نیز از این امر مستثنی نیست. فراگیر شدن استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلگرام، فضا را برای دیجیتال مارکتینگ باز نموده و رسانه ای جدید برای فروش محصولات و خدمات شده است. شما با یک محاسبه ساده می توانید بفهمید حوزه شبکه های اجتماعی برای بازاریابی اینترنتی نسبت به روش های دیگر کم هزینه تر است. کافیست راهش را بدانید و با متخصصان حوزه مدیریت صفحات اجتماعی همراه شوید.

مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان

آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ساعی، خیابان آبشار، پله ششم، بن بست بوستان، پلاک4 کد پستی : 1434743861